Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nadchodzi ojciec Kog'Maw!


CayceR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kog'Maw bardzo rzadko zamiast swojego podstawowej drwiny (/taunt) mówi inną:

 

"Terror coming...Daddy coming!"

("Terror nadchodzi… Tatuś nadchodzi!")

 

Co jest zwiastunem ojca Kog'Mawa - bohatera, który ma pojawić się jeszcze w tym roku bądź na początku następnego. Informacja pochodzi z wywiadu z jednym z twórców bohaterów z Riot Games - CertainlyT, którego udzielił podczas Arcade Con w Dublinie. Wspominał tam o "aktualnie zbyt dużej ilości ludzkich bohaterów w stosunku do tych "potwornych"", zapowiadając ojca Kog'Mawa i córkę Kassadina. Niedawno u Kog'Mawa pojawił się ten dowcip, nic więcej póki co nie wiadomo.

Źródło:


 

Co myślicie na ten temat? Na razie nic szczegółowego nie wiadomo. Osobiście wierzyłbym temu fanpage'owi, do tego polecam poczytać trochę. Ma ciekawe ciekawostki jak i informacje na temat przyszłych bohaterów.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Pasjonat
Opublikowano

Nie mogę sobie wyobrazić jak inaczej może wyglądać ojciec Kog'Mawa niż po prostu jak duży kog ;d

.

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe... Kiedyś kog'maw był moim main adc, ale czekam na tego tatuśka :D

 

@down Ty byś się wkońcu przestał mnie czepiać kurwa mać. Ciągle masz coś, jakieś wąty do mnie, bana chcesz?

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe... Kiedyś kog'maw był moim main adc, ale czekam na tego tatuśka :D

Taa, kiedyś każdy nim grał, potem przestaliśmy all. :P

Ciekawe co wykombinują. Skoro ojciec, pewnie jakiś range. ^_^

 

@up xD xd xD x d xD x d

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Także jestem ciekaw wyglądu ojca. Do tego strasznie ciekawi mnie córka kassadina :D

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Imo ojciec kog mawa będzie meele, poza tym jedyne co mogę sobie wyobrazić, to połączenie voidlinga i kog mawa. Bardziej interesujaca jednak jest córka kassadina. Może to być coś w stylu elise, albo mag typu Lux. Cholera, ciężko sobie to wyobrazić.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Imo ojciec kog mawa będzie meele, poza tym jedyne co mogę sobie wyobrazić, to połączenie voidlinga i kog mawa. Bardziej interesujaca jednak jest córka kassadina. Może to być coś w stylu elise, albo mag typu Lux. Cholera, ciężko sobie to wyobrazić.

Albo znów będzie ktoś w stylu Kassadina - silence 123123 s i bedzie spierdalać ze swoim jumpem..

 

Ja czekam na jakieś ss oraz wstępną zapowiedź kto to będzie.

8372383248.png
Opublikowano

Ciekawe, ciekawe... Kiedyś kog'maw był moim main adc, ale czekam na tego tatuśka :D

 

@down Ty byś się wkońcu przestał mnie czepiać kurwa mać. Ciągle masz coś, jakieś wąty do mnie, bana chcesz?

ban him

@top

Kog był dobry jak nie byly w mecie jeszcze ahri , j4 , aatrox jego wada jest taka ze nie ma escape ; <

Opublikowano

@up

Możliwe że zrobią tak jak z Lucianem (czyli zapowiedź>nowy champ(aatrox)>Lucian).

Najlepszy w voidzie ? Komix udyra: ,,Nawet jeśli cały świat przeciwko mnie" (wtedy był tam aoshin) to znaczy że on jest bardzo potężny.

 

CZYLI TO MOŻLIWE :D

928011413476457403957.png

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...